VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

Animace

Nabízím zpracování animací jak pro komerční účely, tak pro radost. Animace patří jednoznačně mezi nejoblíbenější oblasti, kterými se zabývám. Je to dáno mj. širokými možnostmi a nedozírným rozsahem výsledků, kterých je možné dosáhnout.

Rozsah využití animací pro komerční účely začíná u animace loga vaší společnosti, pokračuje přes přípravu animovaných pozvánek či upoutávek pro váš web a končí tvorbou reklam a delších spotů.

V případě zakázek pro nefiremní zákazníky se může jednat o přípravu animací k životním výročím, animace z foto a video materiálu ze svateb, promocí, setkání po letech či jakýchkoli dalších akcí. Představivosti se meze nekladou, takže si můžete nechat vytvořit animovaný příběh vašeho seznámení s partnerem, úspěchu ve sportovním turnaji, ve stylu filmových titulků prezentovat vaši sounáležitost k městu, ideálu, politické straně atp.

Přestože ve svém portfoliu neprezentuji zakázky pro nefiremní zákazníky, tak mám svolení k jejich předvedení v rámci přímé ukázky. V případě zájmu se budete moci na úvodní konzultaci seznámit s možnostmi podoby objednané animace. Z vlastní zkušenosti s dosud realizovanými projekty mohu potvrdit, že animace jsou velice divácky vděčné a mohou sloužit jako zcela jedinečný, neotřelý dárek především ke kulatým životním jubileím.

Animace dodávám v nejvhodnějším formátu, vzhledem k požadovanému účelu použití.  Rozsah prací na jednotlivých projektech se pohybuje v desítkách hodin, proto je dobré si animaci objednat v dostatečném termínu před událostí, pro kterou ji budete potřebovat.

Animace Web147.cz
Pozvánka na lyžování v Kořenově
Upoutávka na podzimní focení
Upoutávka na svatební focení
Inspirace pro animaci vašeho loga

 

Zrealizované webové stránky:

Poptávejte a objednávejte zde:

Mgr. Lubomír Soldán

608 147 147

web147@web147.cz

Sociální sítě:

 

 

Ilona Csáková