Animace

Nabízím zpracování animací jak pro komerční účely, tak pro radost. Animace patří jednoznačně mezi nejoblíbenější oblasti, kterými se zabývám. Je to dáno mj. širokými možnostmi a nedozírným rozsahem výsledků, kterých je možné dosáhnout.

Rozsah využití animací pro komerční účely začíná u animace loga vaší společnosti, pokračuje přes přípravu animovaných pozvánek či upoutávek pro váš web a končí tvorbou reklam a delších spotů.

V případě zakázek pro nefiremní zákazníky se může jednat o přípravu animací k životním výročím, animace z foto a video materiálu ze svateb, promocí, setkání po letech či jakýchkoli dalších akcí. Představivosti se meze nekladou, takže si můžete nechat vytvořit animovaný příběh vašeho seznámení s partnerem, úspěchu ve sportovním turnaji, ve stylu filmových titulků prezentovat vaši sounáležitost k městu, ideálu, politické straně atp.

Přestože ve svém portfoliu neprezentuji zakázky pro nefiremní zákazníky, tak mám svolení k jejich předvedení v rámci přímé ukázky. V případě zájmu se budete moci na úvodní konzultaci seznámit s možnostmi podoby objednané animace. Z vlastní zkušenosti s dosud realizovanými projekty mohu potvrdit, že animace jsou velice divácky vděčné a mohou sloužit jako zcela jedinečný, neotřelý dárek především ke kulatým životním jubileím.

Animace dodávám v nejvhodnějším formátu, vzhledem k požadovanému účelu použití.  Rozsah prací na jednotlivých projektech se pohybuje v desítkách hodin, proto je dobré si animaci objednat v dostatečném termínu před událostí, pro kterou ji budete potřebovat.

Animace loga Web147.cz

Objednejte si zpracování foto-slideshow

z vlastních fotografií:

Svatební foto-slideshow se srdíčky vznášejícími se vzduchem

Hlavní vlastnosti této slideshow:

Volba velikosti srdíček v popředí:

Slideshow může být použita pro svatební a další zamilované a romantické foto-slideshow. Není vhodná pro vkládání videí, s výjimkou, kdy by se jednalo o krátké 8sekundové šoty. Výhodou šablony je možnost zobrazení celé fotografie v původním poměru stran.

Cena zahrnuje:
 • Výběr ze 2 připravených verzí: 1. Pro 30 vašich fotografií (Doba prezentace: 4:30), 2. Pro 2x10 vašich fotografií rozdělených titulkem na celou obrazovku (Doba prezentace: 3:20)
 • Možnost exportu v rozlišení 4K nebo HD.
 • Originální prolnutí snímků přechodem „srdce“.
 • 3 titulky na celou obrazovku (2 na začátku + 1 na konci).
 • Možnost přidání titulku pro každou fotografii (na 1 řádek).
 • Doba zobrazení každé fotografie je 8 sekund.
 • Fotografie jsou zobrazeny v jejich původním poměru stran 2:3 (nejběžnější standard).
 • Možnost výběru velikosti srdíček v popředí.
 • Možnost výběru ze stovek prémiových titulků pro vaše texty.
 • Výsledný video soubor obdržíte jednak ve verzi bez hudby, ale v ceně je i možnost dodání s vloženou hudbou. Podle délky trvání vaší konkrétní prezentace vám budou doporučeny hudební zdroje bez licenčních poplatků zdarma, ze kterých si budete moci vybrat. Krom toho existuje možnost dokoupit zpoplatněnou hudbu bez licenčních poplatků (ceny se pohybují od cca 50 USD/projekt). Doplnění hudby s licenčními poplatky vzhledem k extrémně vysokým nákladům nenabízím. Krom těchto voleb máte také možnost si přidat jakékoli své audio k video-souboru následně sami (v případě zájmu mohu doporučit vyzkoušené programy – přidání audia je otázkou max. 10 minut a zvládne jej každý běžný uživatel PC).
Cena přípravy slideshow: 1.997 Kč
Za příplatek:

Změna barvy srdíček. Ta jsou původně připravená ze 3 barev s dominantní růžovou, které se s postupem času prolínají. Můžete si zvolit přesně několik příbuzných barev (jinak by výsledek mohl být hodně divoký až nepěkný) nebo formulovat obecně, např. „žluto-oranžovo-rudá s dominancí rudé“ atp. Cena 500 Kč.

Animace Web147.cz

Podrobné podmínky přípravy a dodání animací:

 • Výsledná animace je dodána ve formátu mp4 v jednom vámi vybraném rozlišení - pokud je na výběr 4K nebo HD, jinak je minimálním základním standardem rozlišení HD. Je možné si přiobjednat export v dalším formátu (cena bude nabídnuta dle vašich konkrétních požadavků) a také export ve více rozlišeních (cena 250 Kč při objednání, 500 Kč později).
 • Možnost přiobjednání základních úprav dodaných fotografií za výhodnou cenu 50 Kč/ks. Tyto úpravy zahrnují ořez pro zajímavější kompozici snímku, korekci expozice a barevnosti, v případě potřeby také redukci šumu a odstranění drobných nedostatků. Doporučuji této nabídky využít, pokud si nejste jisti kvalitou svých fotografií. Pokud úpravy fotografií nejsou přiobjednány, animace bude dodána s fotografiemi v kvalitě, v jaké byly dodány. Pokud následně zjistíte, že by přece jen bylo dobré mít animaci s upravenými fotografiemi, je třeba si objednat nové zpracování = nelze reklamovat (ne)kvalitu způsobenou stavem dodaných fotografií.

VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI