Svatební fotografie

Nabízíme fotodokumentaci Vaší svatby v rámci tří svatebních fotobalíčků, které pokrývají nejčastější varianty. Pokud máte zájem o jakýkoli jiný rozsah svatebního a předsvatebního focení, je pro nás samozřejmostí předložit vám nabídku na míru Vašich požadavků a plánu průběhu svatby.

Proces realizace všech balíčků svatebních fotografií začíná úvodní nezávaznou osobní konzultací. Zde můžete prezentovat svoje požadavky a my doplníme naše možnosti. V případě zájmu se již můžeme dohodnout na konkrétním rozsahu prací a stanovit časový plán, podle kterého budou tyto práce realizovány. Samotné focení u všech balíčků probíhá jedním fotografem, po celou dobu s podporou další osoby.

Focení těch nejdůležitějších a neopakovatelných momentů probíhá dvěma fotografy. Naší špičkovou výbavou můžeme zaznamenávat 5 snímků za sekundu kontinuálně po dobu několika sekund v plné kvalitě (tzn. ukládání dat cca 300 MB za sekundu), což pro vás znamená, že i u krátkých neopakovatelných momentů budete mít na výběr z několika snímků!

Vyberte si z našich balíčků svatebních fotografií a rezervujte si nás pro svůj svatební den!

Svatba bleskově

Svatba stylově

Svatba parádně

Pokud chcete mít prvotřídně zdokumentováno to nejdůležitější ze svatebního dne, je pro vás určen balíček obsahující samotný svatební obřad, vč. focení příjezdu na obřad, portrétování novomanželů po obřadu a skupinové fotografie.

Doba focení: přibližně 2 hodiny

80 upravených fotografií

Cena: 4.900 Kč

Chcete-li mít prvotřídně zdokumentován nejen svatební obřad, ale také atmosféru svatební hostiny, vyberte si balíček obsahující přípravy před obřadem, svatební obřad, vč. focení příjezdu na obřad, portrétování novomanželů po obřadu, skupinové fotografie, svatební zvyky, svatební hostinu.

Doba focení: přibližně 6 hodin

160 upravených fotografií

Cena: 7.900 Kč

Věnujete-li značné úsilí přípravě celého svatebního dne a chcete-li jej mít prvotřídně zdokumentován celý, tak nemusíte dělat kompromisy a právě pro vás je určen balíček obsahující přípravy před obřadem, svatební obřad, vč. focení příjezdu na obřad, portrétování novomanželů po obřadu, skupinové fotografie, svatební zvyky, svatební hostinu, veškeré dění na svatbě.

Doba focení: celý svatební den

400 upravených fotografií

Cena: 15.900 Kč

Podrobné podmínky všech balíčků svatebních fotografií:

  • obdržíte všechny fotografie v plném rozlišení. To pro vás znamená možnost kdykoli v budoucnu si kteroukoli opomenutou fotografii nechat dodatečně upravit.
  • obdržíte všechny fotografie také v komprimované verzi pro plynulejší prezentaci na počítači.
  • obdržíte prvních 10 námi vybraných upravených fotografií již do druhého dne a všechny ostatní do 14 dnů.
  • v případě upravených fotografií je možné buď výběr nechat zcela na nás nebo si všechny můžete vybrat vy nebo je možné zvolit určitý poměr (50:50). V případě vašeho výběru se lhůta dodání fotografií posouvá na 14 dnů od předložení vašeho výběru.
  • upravené fotografie v rámci balíčku obsahují sjednocenou barevnost v každém jednotlivém fotografovaném prostředí + příp. další varianty u nejdůležitějších, nejzajímavějších a nejpovedenějších fotografií. Samotné úpravy zahrnují ořez pro správnou kompozici snímku, korekci expozice a barevnosti, a v případě potřeby také redukci šumu (v případě focení ve špatných světelných podmínkách), vyhlazení pleti a pokožky (dle vašich požadavků na škále realita/ideál) či odstranění drobných nedostatků (typu skvrna od vína na kravatě, letící moucha v záběru atp.). Náročnější retuše jako např. odstranění osoby z fotografie, stejná změna barvy šatů na více fotografiích či cokoliv dalšího lze doobjednat – podrobnou nabídku naleznete na stránce úpravy fotografií.
  • je možné si přiobjednat další upravené fotografie v rámci I. rozsahu úprav bez "Zkrásnění tváře/postavy" za zvýhodněné ceny: 1-3 fotografie za cenu 90 Kč/ks, 4-10 fotografií za cenu 70 Kč/ks, 11 a více fotografií za cenu 50 Kč/ks.
  • upravené i neupravené fotografie Vám budou zaslány elektronicky. Pokud je tato varianta pro vás nevhodná, je možné vám dodat fotografie na DVD. Zde je třeba jen počítat s tím, že se bude jednat o více DVD (vzhledem k vysokému rozlišení našich fotografií), je třeba počítat s příp. poštovným (DVD jsou u všech balíčků zdarma).
  • fotografie jsou dodávány v klasickém poměru stran 2:3 (10x15, A4, A3, …). Pokud budete mít zájem si nechat fotografie zhotovit v jiném poměru stran (např. 13x18) a zrovna fotografie pro tento poměr stran připravit, je vhodné sdělit tuto informaci před focením.
  • je možné si přiobjednat veškeré další na těchto stránkách nabízené grafické služby (příprava fotoknihy na míru, tisková příprava pro velkoplošný tisk na jakýkoli materiál, zhotovení videa animováním fotografií vč. mnoha efektů atd.).

VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption
caption