Tvorba webových stránek

  • ODLIŠTE SE OD KONKURENCE NOVÝM WEBEM
  • S PLNĚ RESPONZIVNÍM DESIGNEM,
  • A NEJMODERNĚJŠÍMI INTERAKTIVNÍMI PRVKY!

Nabízím vytvoření vašeho webu s plně responzivním designem, který se přizpůsobí jakékoli šířce prohlížeče. Nabízím tvorbu webových stránek zcela na míru dle požadavků klienta.

Pracuji s nejmodernějšími řešeními, které umožňuje HTML5. Připravím pro vás web, který vás výrazně odliší od konkurence a skvěle zapadne do vašeho jednotného vizuálního stylu. Nabízím široké spektrum personalizovaných interaktivních prvků, které podtrhnou jedinečnost vašeho webu.

Weby netvořím v redakčních systémech, nicméně v současné době mohu u větších projektů nabídnout i toto propojení.

Především jsem však specialista na prezentační weby! Pojmem prezentační weby označuji weby, které si zakládají především na designu a jejichž obsah není třeba aktualizovat několikrát denně.

V každém případě získáte jednak skvěle fungující web s možností vlastních menších či větších průběžných úprav, tak současně i zcela originální designový nešablonovitý web.

Již od začátku každý web tvořím s ohledem na jeho správnou optimalizaci, která umožní jeho řádnou čitelnost pro vyhledávače.

Po předání webu nabízím jeho správu a aktualizace za velice příznivé ceny. Nebo se můžete rozhodnout si nadále již web spravovat pouze svépomocí. Příkladem je web společnosti Šmeral Brno a.s., můj dosud nejrozsáhlejší projekt, který zahrnoval přes 800 obrázků, 20 normostran textu v každé jazykové mutaci a stovky jedinečných hypertextových odkazů.

V neposlední řadě bych rád zmínil vysokou bezpečnost nabízeného řešení.

V případě tvorby webových stránek se vždy jedná o projekt vyžadující několik konzultací. V případě, že vás tato nabídka oslovila, domluvte si úvodní konzultaci, na které vám zdarma mohu předložit stručnou analýzu aktuálního stavu vašeho webu a současně nabídnout nové cesty, kterými by vaše webová prezentace mohla být řešena.

BENE Trade s.r.o.

www.benetrade.cz

BENE Trade je efektivní a technologicky i logisticky velice zdatná společnost, která zabezpečuje projekty, podpůrné konstrukční práce a dodávky odlitků, výkovků, svařenců, montážních celků, mazacích a hydraulických agregátů především pro sektory stavby lodí a energetiky včetně dodávek náhradních dílů.

Jedná se o plně responzivní dvojjazyčný web s prvky jednotného vizuálního stylu, které byly využity také při tvorbě katalogu. Web obsahující nejmodernější prvky (mj. rozsáhlou filtrovatelnou fotogalerii) byl vytvořen s cílem přehledně a působivě prezentovat společnost potenciálním novým obchodním partnerům.

Ilona Csáková - oficiální webové stránky

www.csakova.cz

Oficiální webové stránky přední české zpěvačky Ilony Csákové byly vytvořeny s ohledem na potřebu kvalitní a poutavé prezentace mnoha zajímavých informací o zpěvačce a její kariéře. Stránky obsahují mnoho interaktivních prvků, přičemž centrálním prvkem je fotogalerie vytvořená zcela na míru.

Jedná se o plně responzivní web, který se přizpůsobí každé šířce prohlížeče, což je nejlépe vidět na náhledu níže.

Autopůjčovna Svoboda

www.autopujcovnasvoboda.cz

Web Autopůjčovny Svoboda je plně responzivní. Stránky byly vytvořeny s požadavkem na stylovost a přehlednost pro klienty, kteří při návštěvě stránek snadno zjistí podstatné informace k pronájmu vozu a mohou si zde v rámci čtyř fotogalerií jednotlivé nabízené vozy také prohlédnout.

 

 

 

Zrealizované webové stránky:

Poptávejte a objednávejte zde:

608 147 147

web147@web147.cz

Ilona Csáková

Vektorová grafika

Plošná grafika

Fotografování

Video

Animace

Úpravy

fotografií

Tvorba

webových stránek

Mnohostránkové

dokumenty

Zaregistrujte se k odběru newsletteru

a získejte informace o nových položkách

v nabídce a akčních cenách.

VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

www.benetrade.cz

www.csakova.cz

www.autopujcovnasvoboda.cz