VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

Tvorba webových stránek

Nabízím tvorbu webových stránek zcela na míru dle požadavků klienta. Pracuji s nejmodernějšími řešeními, které umožňuje HTML5. Mohu pro vás připravit web, který vás výrazně odliší od konkurence a skvěle zapadne do vašeho jednotného vizuálního stylu. Mohu nabídnout široké spektrum personalizovaných interaktivních prvků, které podtrhnou jedinečnost vašeho webu. Získáte tak jednak skvěle fungující web s možností vlastních průběžných úprav a současně i výrazně designový web.

Weby netvořím v redakčních systémech či na základě jakýchkoli šablon, proto je každý web originál. Již od začátku každý web tvořím s ohledem na jeho správnou optimalizaci, která umožní jeho správnou čitelnost pro vyhledávače.

Jsem specialista na prezentační weby! Pojmem prezentační weby označuji weby, které si zakládají především na designu a jejichž obsah není třeba aktualizovat několikrát denně.

Mohu vytvořit weby se speciálními verzemi pro desktopovou, tabletovou a mobilní verzi. Absolutní přednost ovšem dávám řešením s plně responsivním designem, které se přizpůsobí jakékoli šířce prohlížeče.

V mém portfoliu vytvořených webů tak můžete nalézt weby vytvořené různými způsoby. V případě Šmeralu Brno se jedná o web se speciální desktopovou a mobilní verzí, můj web a oficiální stránky Ilony Csákové jsou plně responsivní, ostatní jsou pouze desktopové, které kdykoli, bude-li si klient přát, mohou být přetransformovány do plně responsivní podoby.

V neposlední řadě bych rád zmínil vysokou bezpečnost nabízeného řešení.

V případě tvorby webových stránek se vždy jedná o projekt vyžadující několik konzultací. V případě, že vás tato nabídka oslovila, domluvte si úvodní konzultaci, na které vám zdarma mohu předložit stručnou analýzu aktuálního stavu vašeho webu a současně nabídnout nové cesty, kterými by vaše webová prezentace mohla být řešena.

Ilona Csáková - oficiální webové stránky

www.csakova.cz

Oficiální webové stránky přední české zpěvačky Ilony Csákové byly vytvořeny s ohledem na potřebu kvalitní a poutavé prezentace mnoha zajímavých informací o zpěvačce a její kariéře. Stránky obsahují mnoho interaktivních prvků, přičemž centrálním prvkem je fotogalerie vytvořená zcela na míru.

Jedná se o plně responzivní web, který se přizpůsobí každé šířce prohlížeče, což je nejlépe vidět na náhledu níže.

Šmeral Brno a.s.

www.smeral.cz

Šmeral Brno a.s. je společnost se 155-letou tradicí. Disponuje rozsáhlým výrobním programem, jehož základem je vývoj a výroba tvářecích strojů vlastní značky známé po celém světě. Krom toho nabízí široké možnosti ve strojírenské výrobě. Společnost tvoří přes 400 zaměstnanců.

Webové stránky byly tvořeny především s ohledem na přehlednost a rychlé nalezení pro zákazníky relevantních informací. Šmeral Brno a.s. většinu své produkce exportuje, proto jsou stránky nyní plnohodnotně zveřejněné v 6 jazykových mutacích.

Jedná se rozsáhlý projekt, který zahrnuje přes 800 obrázků, 20 normostran textu v každé jazykové mutaci a stovky jedinečných hypertextových odkazů.

Ve velice krátké době se podařilo dosáhnout výrazného úspěchu v podobě umístění na první stránce ve vyhledávání Google a Seznamu pro většinu českých a anglických klíčových slov.

Obkladači.com

www.obkladači.com

Webové stránky Obkladači.com zatím slouží jako základní prezentace nabídky, realizovaných projektů a kontaktních údajů na dva zručné brněnské řemeslníky.

 

Zrealizované webové stránky:

Poptávejte a objednávejte zde:

Mgr. Lubomír Soldán

608 147 147

web147@web147.cz

Sociální sítě:

 

 

Ilona Csáková