Tvorba webových stránek

Ikona Tvorba webových stránek - WEB147.CZ.
  • ODLIŠTE SE OD KONKURENCE NOVÝM WEBEM
  • S PLNĚ RESPONZIVNÍM DESIGNEM,
  • A NEJMODERNĚJŠÍMI INTERAKTIVNÍMI PRVKY!

Nabízím vytvoření vašeho webu s plně responzivním designem, který se přizpůsobí jakékoli šířce prohlížeče. Nabízím tvorbu webových stránek zcela na míru dle vašich požadavků.

Pracuji s nejmodernějšími řešeními, které umožňuje HTML5. Připravím pro vás web, který vás výrazně odliší od konkurence a skvěle zapadne do vašeho jednotného vizuálního stylu. Nabízím široké spektrum personalizovaných interaktivních prvků, které podtrhnou jedinečnost vašeho webu.

Weby netvořím v redakčních systémech, nicméně v současné době mohu u větších projektů nabídnout i toto propojení.

Především jsem však specialista na prezentační weby! Pojmem prezentační weby označuji weby, které si zakládají především na designu a jejichž obsah není třeba aktualizovat několikrát denně.

V každém případě získáte jednak skvěle fungující web s možností vlastních menších či větších průběžných úprav, tak současně i zcela originální designový nešablonovitý web.

Již od začátku každý web tvořím s ohledem na jeho správnou optimalizaci, která umožní jeho řádnou čitelnost pro vyhledávače.

Po předání webu nabízím jeho správu a aktualizace za velice příznivé ceny. Nebo se můžete rozhodnout si nadále již web spravovat pouze svépomocí.

V neposlední řadě bych rád zmínil vysokou bezpečnost nabízeného řešení.

V případě tvorby webových stránek se vždy jedná o projekt vyžadující několik konzultací. V případě, že vás tato nabídka oslovila, domluvte si úvodní konzultaci, na které vám zdarma mohu předložit stručnou analýzu aktuálního stavu vašeho webu a současně nabídnout nové cesty, kterými by vaše webová prezentace mohla být řešena.

BENE Trade s.r.o.

BENE Trade je efektivní a technologicky i logisticky velice zdatná společnost, která zabezpečuje projekty, podpůrné konstrukční práce a dodávky odlitků, výkovků, svařenců, montážních celků, mazacích a hydraulických agregátů především pro sektory stavby lodí a energetiky včetně dodávek náhradních dílů.

Jedná se o plně responzivní dvojjazyčný web s prvky jednotného vizuálního stylu, které byly využity také při tvorbě katalogu. Web obsahující nejmodernější prvky (mj. rozsáhlou filtrovatelnou fotogalerii) byl vytvořen s cílem přehledně a působivě prezentovat společnost potenciálním novým obchodním partnerům.

Ilona Csáková - oficiální webové stránky

Oficiální webové stránky přední české zpěvačky Ilony Csákové byly vytvořeny s ohledem na potřebu kvalitní a poutavé prezentace mnoha zajímavých informací o zpěvačce a její kariéře. Stránky obsahují mnoho interaktivních prvků, přičemž centrálním prvkem je fotogalerie vytvořená zcela na míru.

Jedná se o plně responzivní web, který se přizpůsobí každé šířce prohlížeče, což je nejlépe vidět na náhledu níže.

Autopůjčovna Svoboda

Web Autopůjčovny Svoboda je plně responzivní. Stránky byly vytvořeny s požadavkem na stylovost a přehlednost pro klienty, kteří při návštěvě stránek snadno zjistí podstatné informace k pronájmu vozu a mohou si zde v rámci čtyř fotogalerií jednotlivé nabízené vozy také prohlédnout.

VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

Ikona Tvorba webových stránek - WEB147.CZ.