VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

Úpravy fotografií

Nabízím široký rozsah fotografických post-produkčních služeb zahrnující úpravy, ořezy, korekce barevnosti, umělecké retuše či restaurace poškozených snímků. V rámci úprav portrétních snímků se může jednat o opravu tvaru tváře, zeštíhlení postavy, opálení či barevného tónu pleti, odstranění vlasů ve tváři, dodání objemu účesu, odstranění akné či pih, vybělení zubů, změnu barvy duhovky či obohacení rtů. Dále mohu změnit barvu oblečení, odstranit nebo vylepšit vzhled pozadí, odstranit či přidat objekty.

Jediným omezením pro požadované retuše vašich fotografií je tak vaše představivost.

Proč si objednat úpravy fotografií právě u Web147.cz:

  • Ceny základních úprav začínají od 40 Kč za snímek.
  • Pracuji s nejaktuálnější verzí nejlepšího a jedinečného softwaru pro úpravu fotografií Adobe Photoshop CC, což mi umožňuje pracovat nejmodernějšími pracovními postupy a provádět úpravy, které by s jiným softwarem vůbec nebyly možné. Pro vás to znamená, že vaše fotografie budou upraveny nejen prvotřídně, ale také rychle.
  • Můžete specifikovat každý detail požadovaných úprav nebo své požadavky formulovat pouze obecně.
  • 100 % záruka spokojenosti – úpravy budou probíhat až do vaší plné spokojenosti (na prvcích, kde je to možné – o tom, co je a není na dané fotografii možné upravit, budete informováni před přijetím zakázky).
  • Termín dodání upravených fotografií je max. do 7 kalendářních dnů od přijetí zakázky. Je možné si za příplatek objednat i expresní zpracování.

 

Zrealizované webové stránky:

Poptávejte a objednávejte zde:

Mgr. Lubomír Soldán

608 147 147

web147@web147.cz

Sociální sítě:

 

 

Ilona Csáková