Pohyblivá grafika

Ikona Pohyblivá grafika - WEB147.CZ.

Nabízím zpracování animací jak pro komerční účely, tak pro radost. Animace patří jednoznačně mezi nejoblíbenější oblasti, kterými se zabývám. Je to dáno mj. širokými možnostmi a nedozírným rozsahem výsledků, kterých je možné dosáhnout.

Rozsah využití animací pro komerční účely začíná u animace loga vaší společnosti, přípravy Intra, pokračuje přípravou animovaných pozvánek či upoutávek, SVG animací a ikon pro váš web, GIFů a končí tvorbou slideshow, reklam a delších spotů.

Představivosti se meze nekladou, takže si můžete nechat vytvořit animaci pro jakoukoli příležitost a v jakémkoli rozsahu. V případě, že máte nějakou konkrétní představu, sdělte své požadavky a rád vám nabídnu možnosti vytvoření.

Animace dodávám v nejvhodnějším formátu, vzhledem k požadovanému účelu použití.  Rozsah prací na jednotlivých projektech se pohybuje v desítkách hodin, proto je dobré si animaci objednat v dostatečném termínu před událostí, pro kterou ji budete potřebovat.

Animace loga Web147.cz

Podrobné podmínky přípravy a dodání animací:

  • Výsledná animace je dodána ve formátu mp4 v jednom vámi vybraném rozlišení - pokud je na výběr 4K nebo HD, jinak je minimálním základním standardem rozlišení HD. Je možné si přiobjednat export v dalším formátu (cena bude nabídnuta dle vašich konkrétních požadavků) a také export ve více rozlišeních (cena 250 Kč při objednání, 500 Kč později).
  • V případě animace loga je v ceně dodání ve všech nabízených rozlišeních (pokud je uvedeno 4K, tak obdržíte i HD). V ceně je také kromě formátu mp4 i formát webm.
  • V případě animace loga obdržíte výsledné video soubory ve verzi bez zvuku i s vloženým zvukem. Pro zajištění jedinečnosti animace vašeho loga existuje možnost doplnit ji zvukem bez licenčních poplatků (výběr z mnoha tisíc souborů vám rád připravím na základě konkrétní délky a povahy animace) nebo dokoupit zpoplatněný zvuk bez licenčních poplatků (ceny se pohybují od cca 5 USD/projekt). Doplnění zvukem s licenčními poplatky vzhledem k extrémně vysokým nákladům nenabízím.
  • V případě slideshow nabízím možnost přiobjednání základních úprav dodaných fotografií za výhodnou cenu 50 Kč/ks. Tyto úpravy zahrnují ořez pro zajímavější kompozici snímku, korekci expozice a barevnosti, v případě potřeby také redukci šumu a odstranění drobných nedostatků. Doporučuji této nabídky využít, pokud si nejste jisti kvalitou svých fotografií. Pokud úpravy fotografií nejsou přiobjednány, animace bude dodána s fotografiemi v kvalitě, v jaké byly dodány. Pokud následně zjistíte, že by přece jen bylo dobré mít animaci s upravenými fotografiemi, je třeba si objednat nové zpracování = nelze reklamovat (ne)kvalitu způsobenou stavem dodaných fotografií.

nabídka VIDEOREKLAMY v Brně

Nabízím přípravu videoreklamy v délce 10s nebo 20s a zprostředkování jejího vysílání na velkoplošné světelné obrazovce na Mendlově náměstí v Brně. Obrazovka směřuje do prostoru náměstí, frekventovaného brněnského dopravního uzlu, kterým denně projde či projede 40 - 60 tisíc lidí v MHD či na přilehlých komunikacích. Význam prostoru je dán také blízkostí areálu Veletrhů Brno.

Cena přípravy videoreklamy:

  • na základě poptávky dle konkrétních požadavků
  • příprava v HD nebo 4 rozlišení
  • export ve speciálním formátu s nižším rozlišením přímo pro velkoplošnou obrazovku zdarma

Cena videoreklamy (garantované odvysílání min. 1x za hodinu):

  • 10s = 7.000 Kč / měsíc
  • 20s = 14.000 Kč / měsíc

Umístění obrazovky

Nabídka videoreklamy v Brně - WEB147.CZ.

VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

Ikona Pohyblivá grafika - WEB147.CZ.