Tvorba webových stránek

Ikona Tvorba webových stránek - WEB147.CZ.

Co nabízím

Nabízím vytvoření jedinečného webu vaší firmy, který vás výrazně odliší od konkurence a skvěle zapadne do vašeho jednotného vizuálního stylu. Kromě samotného vytvoření webu nabízím po jeho předání správu a aktualizace za velice příznivé ceny. Můžete si ovšem zvolit plné předání vytvořeného webu a následnou správu zcela svépomocí. Nebo se může jednat o kombinaci možností, kdy si můžete plně spravovat obsah a vše ostatní si objednáte u WEB147.CZ. Nabízím také přípravu grafiky pro nové i existující webové stránky.

 

Jak weby tvořím

Pro tvorbu webu používám nejmodernější placené řešení, které umožňuje jednak design bez kompromisů a současně zaručuje unikátní funkčnost všech prvků. Weby tvořím zcela na míru dle vašich požadavků, s plně responzivním designem, který se přizpůsobí jakékoli šířce prohlížeče. Již od začátku každý web tvořím s ohledem na jeho správnou optimalizaci, která umožní jeho řádnou čitelnost pro vyhledávače.

 

Proč tvořím weby tímto způsobem

Weby lze v současnosti vytvořit mnoha řešeními nabízenými zdarma. Vždy je nutné se smířit v lepším případě s tím, že nelze dosáhnout přesně takového designu, který očekáváte, a v horším případě s tím, že stránky nebudou fungovat správně. Další obsáhlou skupinou možností jsou redakční systémy v čele s WordPressem. Kladem je možnost dosažení pěkného designu, záporem je složitost udržení stránek plně funkčních. Třetí skupinou jsou měsíčně placené služby, které garantují možnost dosáhnout pěkného designu i funkčnost a bezpečnost stránek.

 

Proč si objednat web u WEB147.CZ

Oblast tvorby webů je velice dynamická a je v ní složité se vyznat. Proto existuje mnoho firem se špatně fungujícími a designově zcela nezvládnutými weby, které vsadily na špatné řešení. Rozhodnutí o tom, v čem bude váš web vytvořen, přímo ovlivní jeho funkčnost, bezpečnost i možnosti jeho zpracování, proto je vhodné si získat pro toto rozhodnutí co nejvíce informací předem. Nabízím konzultaci zdarma, na které vám rád s výběrem nejvhodnějšího řešení vaší webové prezentace pomůžu a bude-li pro vaši firmu vhodné mnou nabízené řešení, tak i nabídnu své služby.

VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

Ikona Tvorba webových stránek - WEB147.CZ.