Tvorba webových stránek

Ikona Tvorba webových stránek - WEB147.CZ.

Nabízím přípravu grafiky pro nové i existující webové stránky i pomoc s výběrem nejvhodnějšího řešení vaší webové prezentace.

BENE Trade s.r.o.

www.benetrade.cz

BENE Trade je efektivní a technologicky i logisticky velice zdatná společnost, která zabezpečuje projekty, podpůrné konstrukční práce a dodávky odlitků, výkovků, svařenců, montážních celků, mazacích a hydraulických agregátů především pro sektory stavby lodí a energetiky včetně dodávek náhradních dílů.

Jedná se o plně responzivní dvojjazyčný web s prvky jednotného vizuálního stylu, které byly využity také při tvorbě katalogu. Web obsahující nejmodernější prvky (mj. rozsáhlou filtrovatelnou fotogalerii) byl vytvořen s cílem přehledně a působivě prezentovat společnost potenciálním novým obchodním partnerům.

Ilona Csáková - oficiální webové stránky

www.csakova.cz

Oficiální webové stránky přední české zpěvačky Ilony Csákové byly vytvořeny s ohledem na potřebu kvalitní a poutavé prezentace mnoha zajímavých informací o zpěvačce a její kariéře. Stránky obsahují mnoho interaktivních prvků, přičemž centrálním prvkem je fotogalerie vytvořená zcela na míru.

Jedná se o plně responzivní web, který se přizpůsobí každé šířce prohlížeče, což je nejlépe vidět na náhledu níže.

Autopůjčovna Svoboda

www.autopujcovnasvoboda.cz

Web Autopůjčovny Svoboda je plně responzivní. Stránky byly vytvořeny s požadavkem na stylovost a přehlednost pro klienty, kteří při návštěvě stránek snadno zjistí podstatné informace k pronájmu vozu a mohou si zde v rámci čtyř fotogalerií jednotlivé nabízené vozy také prohlédnout.

VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

Ikona Tvorba webových stránek - WEB147.CZ.