Fotografování

Ikona Fotografování - WEB147.CZ.

Nabízíme zachycení Vás či Vaší rodiny v jedinečném životním okamžiku, ve kterém se Váš život právě nachází. Jsme připraveni pro Vás nafotit skvělé snímky, kterými získáte nezapomenutelnou památku na celý život.

Náš přístup k realizaci foto-projektů je založený na hledání stále nových způsobů realizace fotografií. Jedná se o proces tvorby, realizovaný ve výborné "pracovní" atmosféře, jehož cílem je vytvoření fotografií, na které se vždy rádi podíváte.

Nabízíme své zkušenosti a nápaditost při volbě pozic i celkové kompozice snímků. Jsme ovšem připraveni realizovat také Vaše přesné zadání, pokud máte zcela jasno o výsledku, který chcete naším prostřednictvím dosáhnout.

Ať již bude focení probíhat kdekoli, vždy se můžete spolehnout na naši skvělou fotografickou výbavu, stoprocentní technickou připravenost a precizní kvalitu fotografií. Za účelem docílení těch nekvalitnějších fotografií právě pro vás naši foto výbavu nijak nešetříme a díky tomu je možné počítat také s širokými možnostmi následných úprav či fotomontáží.

Aktuální nabídku doplňkových služeb naleznete na stránkách Úpravy fotografií a Fotomontáže. V případě zájmu o náročnější fotomontáže je ideální nás o tomto záměru informovat již před focením, což umožní vše vymyslet a připravit vše tak, abychom mohli dosáhnout co nejlepšího výsledku.

Proč si objednat focení u WEB147.CZ:

 • do tvorby vašich fotografií vložíme naše zkušenosti, talent a kreativní nápady
 • vymyslíme a zrealizujeme vše tak, abyste na fotografiích vypadali podle svého očekávání
 • obdržíte všechny vyfocené snímky v plném rozlišení
 • máte možnost doobjednat si další vyretušované fotografie za příznivé ceny
 • můžete si vybrat z široké nabídky doplňkových služeb

Vyberte si z následujících balíčků a objednejte si termín:

Doba focení:

1 hod.

 

Počet vyretušovaných fotografií:

10

 

Cena:

1.997 Kč

Doba focení:

1/2 hod.

 

Počet vyretušovaných fotografií:

4

 

Cena:

997 Kč

Doba focení:

Dle dohody

 

Počet vyretušovaných fotografií:

Dle dohody

 

Cena:

Dle dohody

Doba focení:

2 hod.

 

Počet vyretušovaných fotografií:

20

 

Cena:

2.997 Kč

Podrobné podmínky všech fotobalíčků:

 • obdržíte všechny fotografie v plném rozlišení. To pro vás znamená možnost kdykoli v budoucnu si kteroukoli opomenutou fotografii nechat dodatečně upravit.
 • obdržíte všechny fotografie také v komprimované verzi pro plynulejší prezentaci na počítači.
 • obdržíte upravené fotografie nejpozději do týdne od zaslání Vašeho výběru.
 • upravené fotografie v rámci balíčku obsahují sjednocenou barevnost v každém jednotlivém fotografovaném prostředí + příp. další varianty u nejdůležitějších, nejzajímavějších a nejpovedenějších fotografií. Samotné úpravy zahrnují ořez pro správnou kompozici snímku, korekci expozice a barevnosti, a v případě potřeby také redukci šumu (v případě focení ve špatných světelných podmínkách), vyhlazení pleti a pokožky (dle vašich požadavků na škále realita/ideál) či odstranění drobných nedostatků (typu skvrna od vína na kravatě, letící moucha v záběru atp.). Náročnější retuše jako např. odstranění osoby z fotografie, stejná změna barvy šatů na více fotografiích či cokoliv dalšího lze doobjednat - podrobnou nabídku naleznete na stránce úpravy fotografií.
 • je možné si přiobjednat další upravené fotografie v rámci I. rozsahu úprav bez "Zkrásnění tváře/postavy" za zvýhodněné ceny: 1-3 fotografie za cenu 90 Kč/ks, 4-10 fotografií za cenu 70 Kč/ks, 11 a více fotografií za cenu 50 Kč/ks.
 • upravené i neupravené fotografie Vám budou zaslány elektronicky. Pokud je tato varianta pro vás nevhodná, je možné vám dodat fotografie na DVD. Zde je třeba jen počítat s tím, že se bude jednat o více DVD (vzhledem k vysokému rozlišení našich fotografií), je třeba počítat s příp. poštovným (DVD jsou u všech balíčků zdarma).
 • fotografie jsou dodávány v klasickém poměru stran 2:3 (10x15, A4, A3, …). Pokud budete mít zájem si nechat fotografie zhotovit v jiném poměru stran (např. 13x18) a zrovna fotografie pro tento poměr stran připravit, je vhodné sdělit tuto informaci před focením.
 • je možné si přiobjednat veškeré další na těchto stránkách nabízené grafické služby (příprava fotoknihy na míru, tisková příprava pro velkoplošný tisk na jakýkoli materiál, zhotovení videa animováním fotografií vč. mnoha efektů atd.).

Motivátorka Žára

U většiny focení je v ceně dynamická, energická a nápaditá MOTIVÁTORKA ŽÁRA, která vám nabídne právě pro vás vhodné inspirativní pozice, dohlédne na detaily a na tvář pomůže nasadit požadovaný výraz, ať je vám jen několik měsíců či mnoho desítek let!

Motivátorka Žára - WEB147.CZ.
Motivátorka Žára - WEB147.CZ.
Motivátorka Žára - WEB147.CZ.

FOTOGRAFOVÁNÍ RODIN, DĚTÍ, TĚHOTENSKÉ FOTO

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE PRO OSOBNÍ IMAGE

EXTERIÉROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE

FOTOGRAFOVÁNÍ SPOLEČENSKÝCH AKCÍ

VŠE PRO VAŠI PRVOTŘÍDNÍ PREZENTACI

Ikona Fotografování - WEB147.CZ.
Motivátorka Žára - WEB147.CZ.
Motivátorka Žára - WEB147.CZ.
Motivátorka Žára - WEB147.CZ.