FOTOMONTÁŽE

WEB147.CZ nabízí fotomontáže z vašich fotografií:

Fotomontáže nabízí ideální možnost originálně zaujmout. Může se jednat o základní motiv pro vaši reklamu, můžete jí rychle zaujmout na sociálních sítích, můžete ji využít jako velkorozměrový tisk s vlastním motivem do svého domova nebo si nechat vytvořit návrh jako dárek či pro spoustu dalších příležitostí. Vždy získáte jedinečný produkt za skvělou cenu, na který se budete kdykoli v budoucnu rádi dívat nebo jej v případě firemních zákazníků využijete při mnoha různých příležitostech a jako základ pro mnoho prezentací. Lze také objednat zcela originální fotomontáž (nebo jedinečný mix efektů), která může být aplikována na všechny vaše fotografie, kterými se prezentujete, a využít ji jako součást své Corporate Identity.

Úvodní nabídka bude postupně doplněna o více než sto nových skvělých fotomontáží.

Proč si objednat fotomontáže u WEB147.CZ:

  • jedinečné ozvláštnění vašich fotografií
  • skvělý prvek, který může sloužit jako základ při tvorbě jakékoli komplexnější grafiky
  • výborný poměr cena/výsledek, vzhledem k tomu, že se jedná o efekty, jejichž příprava a vyladění trvá mnoho hodin
  • možnost výběru z mnoha připravených fotomontáží

Vyberte si fotomontáž z následující nabídky:

Probuzení

Hravé obrysy

Anděl strážný

Skica města

Fantazie

Plameny

Rozbouřené částice

Abstraktní polygony

Koncept

Dobrý ročník

Ceník fotomontáží

Abstraktní polygony
1.197 Kč
Anděl strážný
1.197 Kč
Dobrý ročník
1.197 Kč
Fantazie
1.197 Kč
Hravé obrysy
1.197 Kč
Koncept
1.197 Kč
Plameny
1.197 Kč
Probuzení
1.197 Kč
Rozbouřené částice
1.197 Kč
Skica města
497 Kč
Formulář pro objednání fotomontáží
ke stažení zde

Foto filtry a efekty

Rychlé ozvláštnění fotografie prostřednictvím různých efektů nabízí v dnešní době mnoho aplikací, mnohé i zdarma. Pokud však uvažujete o nastavení jednotného identifikovatelného vzhledu pro více fotografií, je třeba namíchat takový "mix" efektů, které budou vypadat zajímavě na mnoha různých fotografiích. Právě pro tento účel, především jako součást tvorby Corporate Identity, nabízím přípravu jedinečného vzhledu pro vaše fotografie.

Textové efekty

Připravujete nějaký dokument či grafiku a chcete aby v něm nějaký text opravdu vynikl?! Nabízím dodání textů s mnoha již připravenými efekty, jak ve vysokém rozlišení ve formátu png s transparentním pozadím, který můžete vložit do jakéhokoli dokumentu, nebo ve vektorovém pdf pro vložení do tiskové grafiky. Jako skvělou součást tvorby Corporate Identity nabízím přípravu zcela jedinečného grafického stylu pro vaše texty.

Text z LEDU & RAMPOUCHŮ

Objednejte si vlastní text s aplikovaným efektem ledu a rampouchů, který následně můžete využít při tvorbě jakékoli grafiky. Vzhledem k vysokému dodávanému rozlišení je vhodný i pro velkoplošné tisky. Další využití tohoto krásného efektu je možné např. pro vložení do pozvánek, animací či do profilového obrázku na FB.

Ilustrace je vhodná pro kohokoli, kdo chce zdůraznit zimní motiv, pro firmy propagující na zimu zaměřenou akci, výrobce zimních produktů,lyžařská střediska atd.

Ilustrace

Vektorové ilustrace jsou vhodným doplňkem pro webové stránky nebo pro zajímavost a přehlednost grafického návrhu letáku či jakýchkoli dalších grafických designů. Nabízím také jejich rozpohybování pro účel instruktážního videa.

Ukázka: Ilustrace pro web EVAAMBROSOVA.CZ
GRAFIK A MARKETÉR PRO VAŠE PODNIKÁNÍ