Tvorba webových stránek

WEB147.CZ nabízí tvorbu vašich webových stránek:

Nabízím vytvoření jedinečného webu vaší firmy, který vás výrazně odliší od konkurence a ideálně zapadne do vašeho jednotného vizuálního stylu. Kromě samotného vytvoření webu nabízím po jeho předání správu a aktualizace za velice příznivé ceny. Můžete si ovšem zvolit plné předání vytvořeného webu a následnou správu zcela svépomocí. Nebo se může jednat o kombinaci možností, kdy si můžete plně spravovat obsah a vše ostatní si objednáte u WEB147.CZ. Nabízím také přípravu grafiky pro nové i existující webové stránky.

Jak weby tvořím

Pro tvorbu webu používám nejmodernější předplacené řešení, které umožňuje jednak design bez kompromisů a současně zaručuje unikátní funkčnost všech prvků. Weby tvořím zcela na míru dle vašich požadavků, s plně responzivním designem, který se přizpůsobí jakékoli šířce prohlížeče. Již od začátku každý web tvořím s ohledem na jeho správnou optimalizaci, která umožní jeho řádnou čitelnost pro vyhledávače.

Proč tvořím weby tímto způsobem

Weby lze v současnosti vytvořit mnoha řešeními nabízenými zdarma. Vždy je nutné se smířit v lepším případě s tím, že nelze dosáhnout přesně takového designu, který očekáváte, a v horším případě s tím, že stránky nebudou fungovat správně. Další obsáhlou skupinou možností jsou redakční systémy v čele s WordPressem. Kladem je možnost dosažení pěkného designu, záporem je složitost udržení stránek plně funkčních. Třetí skupinou jsou měsíčně placené služby, které garantují možnost dosáhnout pěkného designu i funkčnost a bezpečnost stránek.

Proč si objednat nový web u WEB147.CZ:

  • možnost nezávazné konzultace zdarma s návrhem nejvhodnějšího řešení pro váš web. Oblast tvorby webů je velice dynamická a je v ní složité se vyznat. Proto existuje mnoho firem se špatně fungujícími a designově zcela nezvládnutými weby, které vsadily na špatné řešení. Rozhodnutí o tom, v čem bude váš web vytvořen, přímo ovlivní jeho funkčnost, bezpečnost i možnosti jeho zpracování, proto je vhodné si získat pro toto rozhodnutí co nejvíce informací předem. Rád vám s výběrem nejvhodnějšího řešení vaší webové prezentace pomůžu a bude-li pro vaši firmu vhodné mnou nabízené řešení, tak i nabídnu své služby.
  • více než 7 let reálných zkušeností v tvorbě webových stránek, vč. mnohostránkových webů pro větší společnosti.
  • získáte web s designem přesně dle vašich představ.
  • získáte skvěle fungující web na základě nejmodernějšího řešení pro tvorbu a správu webových stránek.
  • zpracovaný web můžete buď převzít zcela do své správy nebo si objednat správu i aktualizace obsahu za výhodných podmínek kompletně u WEB147.CZ nebo si zvolit kombinaci správy webu u WEB147.CZ s možností vlastní aktualizace obsahu.
Ukázka: Web BETONUS.CZ

Web prodejce stylových betonových plotů společnosti BETONUS byl vytvořen nejmodernějším způsobem zcela na míru. Jeho struktura je vytvořena tak, aby potenciální zákazník našel co nejsnadněji co hledá. Jeho design je založen na kombinaci barevných prvků vycházejících z oboru podnikání klienta a obsahujících mj. barvu roku 2019. WEB147.CZ se také podílel na přípravě veškerých podkladů, především finalizování textů, nafocení produktů s jejich úpravou do prezentovatelné podoby a tvorby fotomontáží.

Betonus
Ukázka: Web AUTOPUJCOVNASVOBODA.CZ

Web oblíbené brněnské půjčovny dodávek AUTOPŮJČOVNA SVOBODA byl vytvořen nejmodernějším způsobem zcela na míru. Web poutavým způsobem prezentuje nabídku autopůjčovny. Jedná se o 1-stránkový web a jeho design je založen na minimalistické kombinaci odstínů černé a červené z loga. WEB147.CZ se také podílel na nafocení dodávek.

Betonus