Tvorba webových stránek

WEB147.CZ nabízí tvorbu vašich webových stránek:

Nabízím vytvoření jedinečného webu vaší firmy, který vás výrazně odliší od konkurence a ideálně zapadne do vašeho jednotného vizuálního stylu. Kromě samotného vytvoření webu nabízím po jeho předání správu a aktualizace za velice příznivé ceny. Můžete si ovšem zvolit plné předání vytvořeného webu a následnou správu zcela svépomocí. Nebo se může jednat o kombinaci možností, kdy si můžete plně spravovat obsah a vše ostatní si objednáte u WEB147.CZ. Nabízím také přípravu grafiky pro nové i existující webové stránky.

Jak weby tvořím

Pro tvorbu webu používám nejmodernější předplacené řešení, které umožňuje jednak design bez kompromisů a současně zaručuje unikátní funkčnost všech prvků. Weby tvořím zcela na míru dle vašich požadavků, s plně responzivním designem, který se přizpůsobí jakékoli šířce prohlížeče. Již od začátku každý web tvořím s ohledem na jeho správnou optimalizaci, která umožní jeho řádnou čitelnost pro vyhledávače.

Proč tvořím weby tímto způsobem

Weby lze v současnosti vytvořit mnoha řešeními nabízenými zdarma. Vždy je nutné se smířit v lepším případě s tím, že nelze dosáhnout přesně takového designu, který očekáváte, a v horším případě s tím, že stránky nebudou fungovat správně. Další obsáhlou skupinou možností jsou redakční systémy v čele s WordPressem. Kladem je možnost dosažení pěkného designu, záporem je složitost udržení stránek plně funkčních. Třetí skupinou jsou měsíčně placené služby, které garantují možnost dosáhnout pěkného designu i funkčnost a bezpečnost stránek.

Proč si objednat nový web u WEB147.CZ:

  • možnost nezávazné konzultace zdarma s návrhem nejvhodnějšího řešení pro váš web. Oblast tvorby webů je velice dynamická a je v ní složité se vyznat. Proto existuje mnoho firem se špatně fungujícími a designově zcela nezvládnutými weby, které vsadily na špatné řešení. Rozhodnutí o tom, v čem bude váš web vytvořen, přímo ovlivní jeho funkčnost, bezpečnost i možnosti jeho zpracování, proto je vhodné si získat pro toto rozhodnutí co nejvíce informací předem. Rád vám s výběrem nejvhodnějšího řešení vaší webové prezentace pomůžu a bude-li pro vaši firmu vhodné mnou nabízené řešení, tak i nabídnu své služby.
  • více než 7 let reálných zkušeností v tvorbě webových stránek, vč. mnohostránkových webů pro větší společnosti.
  • získáte web s designem přesně dle vašich představ.
  • získáte skvěle fungující web na základě nejmodernějšího řešení pro tvorbu a správu webových stránek.
  • zpracovaný web můžete buď převzít zcela do své správy nebo si objednat správu i aktualizace obsahu za výhodných podmínek kompletně u WEB147.CZ nebo si zvolit kombinaci správy webu u WEB147.CZ s možností vlastní aktualizace obsahu.