GRAFIKA PRO TISK A WEB

WEB147.CZ nabízí přípravu grafiky pro jakýkoli účel:

Nabízím grafickou přípravu tiskovin i zpracování propagačních materiálů s účelem distribuce pouze v elektronické podobě. Můžete si tak objednat jakýkoli formát od nejmenších grafik pro samolepky, vizitky, webové bannery, pozvánky, PFka, letáky, inzeráty přes plakáty až po velkoplošnou grafiku např. pro veletržní účely. Mohu připravit jedinečný design nebo si můžete vybrat z mnoha připravených layoutů. Neváhejte tedy nezávazně poptat, ať již je Váš rozpočet jakýkoli, vždy se Vám pokusím nabídnout odpovídající řešení Vašich požadavků.

Výsledný návrh obdržíte v plné kvalitě a v případě tiskové přípravy si jeho tisk můžete sami zadat ve vybrané tiskárně. V případě zájmu mohu pro vás také kompletně vyřídit zakázku s dodáním „na klíč“, včetně tisku a dovozem/zasláním vytištěných materiálů.

Proč si objednat přípravu grafiky u WEB147.CZ:

 • můžete si objednat zpracování jednotlivého návrhu nebo přípravu šablony pro opakované použití.
 • lze si objednat i pouze určitý grafický prvek (ilustraci, pozadí, grafický styl, vzorek atd.) pro vložení do vašeho projektu.
 • můžete si objednat návrh preferující kvalitu nebo omezit náklady v rámci vašeho rozpočtu. Neváhejte poptat, i když požadujete kvalitní návrh za nízkou cenu - v případě zajímavého projektu a delší dodací lhůty mohu nabídnout i tuto kombinaci.
 • můžete si vybrat z předpřipravených projektů a objednat si tak zajímavou grafiku za jedinečnou cenu.

Objednejte si přípravu grafiky např. pro následující účely:

Velkoplošná grafika a plakáty

Příprava velkoplošné grafiky má svá specifika především vzhledem k jejímu umístění a předpokládanému účelu, který má splnit. Rád vám připravím grafiku s co největší porcí invence vhodné pro naplnění vašeho očekávání.

Ukázka: Reklama BETONUS 2,5x1,5 m
Betonus

Letáky, katalogy a knihy

Nabízím přípravu mnohostránkových dokumentů pro tisk i elektronickou prezentaci. Základem této nabízené oblasti je tvorba firemních prezentačních katalogů.

Katalog je možné vytvořit na základě dodaných podkladů, nebo je možné si objednat i produktové foto či zpracování dalších grafických podkladů, které přispějí k jedinečnému vzhledu katalogu. Pro elektronické využití je možné připravit interaktivní pdf.

Pokud plánujete vytvořený materiál jak tisknout, tak prezentovat na počítači či mobilních zařízeních, mohu zkombinovat tvorbu formou tekutých stránek, díky čemuž získáte tiskovou přípravu i živé, interaktivní pdf, a to v případě potřeby ve 2 rozdílných layoutech!

Mockup design

Chcete-li zajímavě prezentovat své výrobky, je vhodné se věnovat nejen jim samotným (např. kvalitními produktovými fotografiemi, které také nabízím), ale i prostředí, do kterých je zasadíte. Nabízím jak vytvoření umělého prostředí na míru, tak i prostředí s reálnými prvky prostřednictvím fotomontáží.

Powerpointové prezentace

Powerpointové prezentace jsou stále využívány jak při prezentacích na živo, tak i pro elektronické zasílání s nejrůznějším zaměřením. Nabízím jak vytvoření jednorázové prezentace pro určitý konkrétní účel, tak i vytvoření šablony složené z jednotlivých prvků pro opakované používání. Následné používání je velice snadné a zajistí jednotný design, i když bude prezentace tvořit více pracovníků vaší firmy. Šablona tak může obsahovat více navržených struktur slidů, ze kterých lze při tvorbě prezentace vybírat, pozadí slidů, tvar a pozadí textových rámečků, umístění loga, vybrané fonty, barvy, zápatí atd.

Pozvánky, oznámení a blahopřání

Jedná se kategorii grafik, které čas od času potřebuje zpracovat každý. Nabízím zpracování jedinečného návrhu pro konkrétní účel, např. svatebního oznámení, i vytvoření šablon jakéhokoli formátu pro opakované používání, např. dárkových poukazů nebo pozvánek.

Oznámení vaší lásky

Patříte k někomu a chcete to oznámit světu?

Chcete svému protějšku udělat radost k výročí či k jiné příležitosti, např. dni sv. Valentýna, a nebo jen tak?

Plánujete nějakou událost, ve které budete hrát jako pár hlavní roli, a hodí se Vám využít Oznámení vaší lásky jako upoutávku na tuto událost?

Využijte možnosti nechat si připravit krásné Oznámení vaší lásky s vašimi jmény a libovolným popiskem.

PFka

Nabízím grafickou přípravu novoročních přání na míru.

Vizitky

Nabízím grafickou přípravu vizitek s jedinečným designem i možnost výběru z mnoha připravených layoutů. I v případě připravených layoutů bude Vaše vizitka jedinečná díky zvolené barvě a možnosti výběru ze stovek prémiových fontů.

Získáte tak návrh, který můžete využít i následně - umístit na webové stránky, vložit do návrhu letáku, powerpointové prezentace atp. Konkrétně obdržíte jpg v plné i náhledové kvalitě a tiskové pdf.

Co si připravit pro objednávku:
 • logo (ve vektorovém formátu)
 • údaje pro jednotlivé vizitky
 • zvolte si formát vizitek (standardní formát vizitky je v rozměru 90 x 50 mm, druhou možností je 85 x 54 mm)
 • zvolte si, zda bude grafika připravena pro jednu nebo obě strany vizitky
Vizitka standardně obsahuje:
 • logo
 • název firmy
 • slogan
 • adresa
 • webové stránky
 • profil na sociálních sítích
 • jméno, funkce
 • telefon
 • e-mail
Ceník grafické přípravy vizitek:

Jednostranná vizitka z připraveného layoutu: 297 Kč
Oboustranná vizitka z připraveného layoutu: 397 Kč
Originální jednostranná vizitka: 997 Kč
Originální oboustranná vizitka: 1.297 Kč
Příprava další vizitky stejného vzoru s jiným jménem: 1 = 147 Kč, 2 = 97 Kč, 3 a více = 77 Kč

PDF formuláře

PDF formuláře jsou vhodným řešením, pokud od někoho chcete doplnit požadované informace. Jednak se jimi zajistí udržení designu a struktury dokumentu (rámečky pro doplnění informací jsou připraveny dle odhadovaného rozsahu a při větším množství informací se zmenší text) a současně je to nejdostupnější řešení pro každého, stačí mít nainstalovaný Acrobat Reader.

Webové bannery

Může se jednat o vytvoření grafiky v jakémkoli rozměru pro webové stránky a sociální sítě. Především se ale jedná o vytvoření vaší reklamy ve standardních rozměrech dle toho, kde máte v plánu inzerovat.