GRAFICKÉ EFEKTY A STYLY

WEB147.CZ nabízí jedinečné ozvláštnění vašich textů:

Připravujete reklamu a potřebujete rychle získat pozornost publika?! Připravujete dokument či prezentaci a chcete, aby v něm určitý text opravdu vynikl?! Uvažujete o více textech, např. všechny nadpisy v katalogu, a chcete udržet jejich jednotný design?

Přesně pro tento účel jsem připravil pracovní postupy pro tvorbu komplikovaných grafických efektů, které lze aplikovat nejen na texty, ale i na tvary. Výsledný design vždy získáte ve vysokém rozlišení ve formátu png s transparentním pozadím, který můžete vložit do jakéhokoli dokumentu.

Kromě pokročilých grafických efektů nabízím i přípravu zcela jedinečného grafického stylu pro vaše firemní texty, čímž můžete posunout svou Corporate Identity na další úroveň.

A jaký je rozdíl mezi efektem a stylem? Grafický styl může být opakovaně velice rychle aplikován na editovatelné texty, zatímco grafický efekt je vytvořen sérií mnoha desítek navazujících akcí, které postupně tvoří výsledný efekt.

Vypilování pracovního postupu pro každý efekt trvá několik dnů až týdnů, ale zde máte možnost získat výsledky za zlomek ceny, která by dokázala odrážet standardní čas na přípravu. Navíc, pokud máte nějaký vysněný grafický efekt, vymyšlený nebo jste jej někde viděli a líbil by se vám pro vaše účely a nespěcháte, mohu vám nabídnout řešení. Neváhejte mne proto kontaktovat i s požadavky tvorby efektů a stylů na míru.

Proč si objednat textové efekty a styly u WEB147.CZ:

  • bezkonkurenční možnost ozvláštnění vašich textů do reklam a jakýchkoli dokumentů
  • přestože se jedná o připravené pracovní postupy, tak každý výsledek je jedinečný a máte mnoho možností jej ovlivnit svými požadavky
  • skvělý prvek, který může sloužit jako základ při tvorbě jakékoli komplexnější grafiky
  • výborný poměr cena/výsledek, vzhledem k tomu, že se jedná o efekty, jejichž příprava a vyladění trvá mnoho hodin
  • možnost objednání přípravy efektů a stylů zcela na míru

Grafické efekty

Plexus na tahu

Plexus na tahu - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Plexus na tahu je efekt složený z mnoha prvků, které společně tvoří mimořádný výsledný design, při jehož sledování divák neví, kam se dívat dříve. Je to způsobeno tím, že je sice složen jen z 5 barev, ale přitom každý jednotlivý prvek má náhodnou intenzitu některé z těchto 5 barev. Další prvky zase mají náhodnou průhlednost.

Příprava je plně vektorová, proto je možné dodat výsledek v přesné požadované barevnosti. Vzhledem ke své propracovanosti se tento efekt hodí především pro nadpisy, ideálně pro velkoplošné tisky nebo pro zobrazení na velké ploše.

Text z LEDU & RAMPOUCHŮ

Text z ledu a rampouchů - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Objednejte si vlastní text s aplikovaným efektem ledu a rampouchů, který následně můžete využít při tvorbě jakékoli grafiky. Vzhledem k vysokému dodávanému rozlišení je vhodný i pro velkoplošné tisky. Další využití tohoto krásného efektu je možné např. pro vložení do pozvánek, animací či do profilového obrázku na FB.

Ilustrace je vhodná pro kohokoli, kdo chce zdůraznit zimní motiv, pro firmy propagující na zimu zaměřenou akci, výrobce zimních produktů, lyžařská střediska atd.

Nakrájený grafický efekt 6

Nakrájený grafický efekt
Zobrazit ukázky

Nakrájený grafický efekt v jednom úhlu se souvislými oblastmi s různě detailním rozdělením, s dělicími čárami a pozadím může být aplikován především na text nebo na obdobně detailní jednobarevný tvar. Při každé aplikaci je možné dosáhnout jedinečného výsledku, který je ale možné ovlivnit na základě vašich požadavků. Výsledné designy jsou exportovány ve vysokém rozlišení.

Roztříštěný grafický efekt 2

Zobrazit ukázky

Roztříštěný grafický efekt může být i základem pro vyplnění textů či tvarů různými vektorovými tvary. Je tak možné dosáhnout velice zajímavých výsledků. Pro tento efekt doporučuji menší rozsah transformace a je třeba volit správný poměr mezi složitostí vyplňujících vektorových tvarů a jejich počtem, tj. detailností roztříštění. Cena platí pro jednodušší tvary, ale rád vám nabídnu řešení pro jakékoli požadavky. Výsledné designy jsou exportovány ve vysokém rozlišení. V této verzi se tříští obsah.

Grunge textový efekt

Grunge textový efekt - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Grunge textový efekt je široce využívaný efekt, především tam, kde je vhodná neuhlazenost textu. Klasicky je efekt tvořen grunge texturou. Takových výsledků je možné připravit nepřeberné množství dle požadavků. V ukázkách ale naleznete varianty, které jsou připraveny přímo na míru textům. Proto jsou jednotlivá písmena více či méně (dle varianty). Velice zajímavých designů je možné dosáhnout především při aplikaci více barev. Výsledné designy jsou exportovány ve vysokém rozlišení.

Písmena v rámečcích

Písmena v rámečcích - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Písmena v rámečcích je možné využít tak, jak jsou nabízeny, ale také mohou být základem pro aplikaci grafických stylů na jejich jednotlivé části. Přinášejí přidanou hodnotu díky možnosti ovlivnit všechny výplně rámečků písmen jako jeden celek a současně mít nezávislé tahy těchto rámečků. Díky tomu je možné dosáhnout výsledných designů zcela dle požadavků, což se hodí při přípravě různých materiálů na míru. Nabízím i možnost dodat celou abecedu ve vybraném typu rámečků. Výsledné designy jsou exportovány ve vysokém rozlišení.

3D efekt 1

3D efekt - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Tento 3D efekt je připraven s ohledem na možnost nastavení přesných úhlů pro 3D vysunutí, vržený stín a příp. i pro náklon textu. Je tak velice vhodný pro tvorbu nadpisů pro Corporate Identity, která se opírá o 2 úhly, které tímto způsobem mohou vyniknout. Je možné ovlivnit výsledný design zcela dle požadavků, což se hodí při přípravě různých materiálů na míru. Výsledné designy jsou exportovány ve vysokém rozlišení.

Texty vyplněné slovy

Texty vyplněné slovy - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Texty vyplněné slovy jsou známou součástí mnoha grafických výtvorů. Základem této nabídky je velice detailní vzorek s 200/270 instancemi slov či frází, díky čemuž je méně rozeznatelný především při aplikaci na živý text. Vzorek je třeba manuálně připravit. Levnější varianty je možné dosáhnout s méně instancemi slov či frází. Naopak dražší variantou může být tvorba s celými slovy či fázemi až ke krajům textu nebo příprava vzorku i s kolmými instancemi. Také tyto varianty je možné připravit, pro nabídku ceny mne neváhejte kontaktovat se svými požadavky. Výsledné designy jsou exportovány ve vysokém rozlišení. V případě varianty č. 3 si můžete v Adobe Illustratoru i sami vytvořeným vzorkem vyplnit neomezeně tvarů či textů.

Šrafované čáry

Šrafované čáry - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Grafický efekt šrafované čáry může být aplikován na na text nebo na obdobně detailní jednobarevný tvar. Je možné dosáhnout zajímavých výsledků, které je možné ovlivnit na základě vašich požadavků. Za zmínku stojí i možnost exportu v SVG s malou velikostí/rychlým načítáním a umístění na webových stránkách. Můžete se o tom přesvědčit i na domovské stránce mého webu. Výsledné designy jsou exportovány ve vysokém rozlišení.

Superhrdina

Superhrdina - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Superhrdina grafický efekt je detailně propracovaný 3D efekt z hlediska samostatného řešení světlých a tmavých částí, na míru připravených čar uvnitř písmen a odlesků. Pouhé doladění odlesků do ideální varianty si vyžádalo 2 hodiny příprav. Efekt je určen pro všechny fanoušky superhrdinů. Výsledek je možné dodat bez pozadí nebo s připraveným pozadím v ukázkových obrázcích. Výsledné designy jsou exportovány ve vysokém rozlišení.

Grafické styly

Styly jednak dokáží zrychlit práci a současně zachovat stejný design napříč dokumentem. Lze je využít i napříč dokumenty. Mohou být jednoduché, ale i velice propracované. Precizní vyladění detailů určitý čas trvá, ale aplikace je následně velice rychlá.

V případě zájmu o objednávku tvorby jakéhokoli dokumentu lze níže prezentované styly využít pro inspiraci. V případě zájmu o přípravu grafického stylu na míru mne neváhejte kontaktovat.

Prezentované grafické styly mohou být využity tak jak jsou, ale ve většině případů je možné upravit barevnost a další parametry.

Nabídka připravených projektů

Nabízím jednak realizaci unikátních projektů, ale také tvorbu na základě připravených postupů a šablon. Zatímco v prvním případě je možné dosáhnout výsledku zcela dle požadavků klienta, tak druhý případ má zase jiné výhody. Jde především o předvídatelnost výsledku, rychlejší zpracování a tím i levnější cenu. Disponuji mnoha rozpracovanými projekty, které postupně připravuji do šablon. Zde se s nimi můžete seznámit a v případě zájmu i objednat.

Koláže

Koláže - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Koláže jsou standardní grafickou technikou a je možné je připravit mnoha různými způsoby. Pro mou nabídku jsem připravil polo-automatizovaný proces, který umožní v 1. fázi rozdělit výchozí fotku či obrázek na 4-11 oblastí dle světlosti. Následně je možné tyto oblasti vyplnit jakýmkoli vzorkem či texturou, a to samozřejmě s různými transformacemi. V ukázkách jsou vzorky tvořené 6úhelníky vyplněnými buď dalšími 6úhelníky s různou velikostí nebo číslicemi. Pro potřebu vašeho projektu ale mohu připravit jakékoli jiné řešení na míru.

Výsledná koláž může být využita např. samostatně, jako výplň dalších tvarů nebo jako efektní pozadí pro obálky katalogů, reklam atd.

Plexus 4K banner

Plexus 4K banner - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Plexus je efekt často využívaný především technologickými firmami. Nejspíš jste již viděli mnoho jeho variací jak v běžné, tak i pohyblivé grafice. Pokud má být ale plexus propracovaný, tak jej není možné vytvořit rychle.

Využil jsem mnoha inovativních technik, abych proces tvorby urychlil a dokázal dodat skvělý výsledek v každém detailu. Podrobnosti o pracovním postupu si můžete přečíst v příspěvku na Blogu, kde si můžete i stáhnout ukázku zdarma v plném rozlišení.

Výsledek je možné dodat s připraveným prostředím, souvislým pozadím nebo vložit na dodané pozadí.

Oznámení vaší lásky

Oznámení vaší lásky - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Patříte k někomu a chcete to oznámit světu?

Chcete svému protějšku udělat radost k výročí či k jiné příležitosti, např. dni sv. Valentýna, a nebo jen tak?

Plánujete nějakou událost, ve které budete hrát jako pár hlavní roli, a hodí se Vám využít Oznámení vaší lásky jako upoutávku na tuto událost?

Využijte možnosti nechat si připravit krásné Oznámení vaší lásky s vašimi jmény a libovolným popiskem.

Text s pozadím světelných pruhů

Text with light streaks background (Adobe Illustrator graphic style) - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Jedná se o připravený balíček 16 grafických stylů pro Adobe Illustrator. Obsahuje 4 základní typy, které jsou připraveny ve 2 barevných tématech, oheň a neon, a všechny jsou navrženy ve verzi bez a s (textovým) rámečkem automatické velikosti.

Každý styl může být snadno aplikován na editovatelný text nebo kresbu, vrstvu nebo skupinu pouhým „jedním kliknutím“. Každá aplikace vytváří dojem velmi propracovaného designu a snadno oživí každý váš grafický výtvor. Každá nová aplikace stejného stylu je zcela náhodná, pokud jde o vzhled pozadí. Styly byly původně připraveny pro 100b text, ale můžete experimentovat a zkoušet jej aplikovat na menší popř. větší velikosti textu nebo grafiky.

Text s pozadím siločar

Text with lines of force background (Adobe Illustrator graphic style) - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Jedná se o připravený balíček 16 grafických stylů pro Adobe Illustrator. Obsahuje 4 základní typy, které jsou připraveny ve 2 barevných tématech, oheň a neon, a všechny jsou navrženy ve verzi bez a s (textovým) rámečkem automatické velikosti.

Každý styl může být snadno aplikován na editovatelný text nebo kresbu, vrstvu nebo skupinu pouhým „jedním kliknutím“. Každá aplikace vytváří dojem velmi propracovaného designu a snadno oživí každý váš grafický výtvor. Každá nová aplikace stejného stylu je zcela náhodná, pokud jde o vzhled pozadí. Styly byly původně připraveny pro 100b text, ale můžete experimentovat a zkoušet jej aplikovat na menší popř. větší velikosti textu nebo grafiky.

Text s pozadím částic

Text with particles background (Adobe Illustrator graphic style) - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Jedná se o připravený balíček 16 grafických stylů pro Adobe Illustrator. Obsahuje 4 základní typy, které jsou připraveny ve 2 barevných tématech, oheň a neon, a všechny jsou navrženy ve verzi bez a s (textovým) rámečkem automatické velikosti.

Každý styl může být snadno aplikován na editovatelný text nebo kresbu, vrstvu nebo skupinu pouhým „jedním kliknutím“. Každá aplikace vytváří dojem velmi propracovaného designu a snadno oživí každý váš grafický výtvor. Každá nová aplikace stejného stylu je zcela náhodná, pokud jde o vzhled pozadí. Styly byly původně připraveny pro 100b text, ale můžete experimentovat a zkoušet jej aplikovat na menší popř. větší velikosti textu nebo grafiky.

Text s pozadím jisker

Text with sparks background (Adobe Illustrator graphic style) - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Jedná se o připravený balíček 16 grafických stylů pro Adobe Illustrator. Obsahuje 4 základní typy, které jsou připraveny ve 2 barevných tématech, oheň a neon, a všechny jsou navrženy ve verzi bez a s (textovým) rámečkem automatické velikosti.

Každý styl může být snadno aplikován na editovatelný text nebo kresbu, vrstvu nebo skupinu pouhým „jedním kliknutím“. Každá aplikace vytváří dojem velmi propracovaného designu a snadno oživí každý váš grafický výtvor. Každá nová aplikace stejného stylu je zcela náhodná, pokud jde o vzhled pozadí. Styly byly původně připraveny pro 100b text, ale můžete experimentovat a zkoušet jej aplikovat na menší popř. větší velikosti textu nebo grafiky.

Text s pozadím jiskření

Text with sparking background (Adobe Illustrator graphic style) - Web147.cz
Zobrazit ukázky

Jedná se o připravený balíček 16 grafických stylů pro Adobe Illustrator. Obsahuje 4 základní typy, které jsou připraveny ve 2 barevných tématech, oheň a neon, a všechny jsou navrženy ve verzi bez a s (textovým) rámečkem automatické velikosti.

Každý styl může být snadno aplikován na editovatelný text nebo kresbu, vrstvu nebo skupinu pouhým „jedním kliknutím“. Každá aplikace vytváří dojem velmi propracovaného designu a snadno oživí každý váš grafický výtvor. Každá nová aplikace stejného stylu je zcela náhodná, pokud jde o vzhled pozadí. Styly byly původně připraveny pro 100b text, ale můžete experimentovat a zkoušet jej aplikovat na menší popř. větší velikosti textu nebo grafiky.

Máte zájem o profesionální video prezentaci vaší firmy? Na webu VIDEO SLIDESHOW naleznete řešení pro všechny hlavní součásti firemní video prezentace!

Máte zájem o vytvoření animované slideshow z vašich fotografií? Na webu VIDEO SLIDESHOW naleznete nabídku připravených foto slideshow v mnoha designech!

Navštivte web
VIDEO SLIDESHOW
GRAFIK A MARKETÉR PRO VAŠE PODNIKÁNÍ
Kliknutím na “Přijmout všechny cookies” souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našeho marketingového úsilí.
Správa předvoleb cookies