Animace

WEB147.CZ nabízí přípravu pohyblivé grafiky:

Nabízím zpracování animací jak pro Vaše podnikání, tak pro radost. Oblast motion graphic patří jednoznačně mezi oblasti, kterým se věnuji nejraději. Je to dáno mj. širokými možnostmi a nedozírným rozsahem výsledků počítačové animace, kterých je možné dosáhnout.

Rozsah využití animací pro komerční účely začíná u animace loga Vaší společnosti, přípravy Intra, pokračuje přípravou animovaných pozvánek či upoutávek, Lottie animací a ikon pro váš web, animovaných GIFů a končí tvorbou slideshow, reklam a delších spotů.

Představivosti se v motion graphic designu meze nekladou, takže si můžete nechat vytvořit animaci pro jakoukoli příležitost a v jakémkoli rozsahu. V případě, že již máte nějakou konkrétní představu, sdělte své požadavky a rád Vám nabídnu možnosti vytvoření.

Animace dodávám v nejvhodnějším formátu, vzhledem k požadovanému účelu použití. Rozsah prací na jednotlivých projektech se pohybuje v desítkách hodin, proto je dobré si animaci objednat v dostatečném termínu před událostí, pro kterou ji budete potřebovat.

Proč si objednat pohyblivou grafiku u WEB147.CZ:

 • můžete si objednat zpracování jednotlivého návrhu nebo přípravu šablony pro opakované použití
 • lze si objednat i pouze určitý grafický prvek (úvodní titulky, spodní titulky, přechody, animované ikony atd.) pro vložení do Vašeho projektu
 • můžete si objednat návrh preferující kvalitu nebo omezit náklady v rámci Vašeho rozpočtu. Neváhejte poptat, i když požadujete kvalitní návrh za nízkou cenu - v případě zajímavého projektu a delší dodací lhůty mohu nabídnout i tuto kombinaci
 • můžete si vybrat z předpřipravených projektů a objednat si tak zajímavou pohyblivou grafiku za jedinečnou cenu

Objednejte si přípravu grafiky např. pro následující účely:

Logo Intro

Logo je základním grafickým prvkem, kterým se firma představuje světu. Pokud se vaše společnost prezentuje nebo plánuje prezentovat také ve světě pohyblivé grafiky, je vhodné mít připravenou i animovanou verzi svého loga, kterou můžete použít např. jako svůj podpis v každém prezentačním videu vaší společnosti, v powerpointových prezentacích, na svých webových stránkách, na sociálních sítích atp. Jedná se o oblast prezentace, kde můžete velice rychle zapůsobit na oko vašich obchodních partnerů a všech ostatních, kteří se o vaši společnost zajímají, a tím také jedinečným způsobem přispět k budování své značky.

Nabízím tvorbu animovaného firemního loga v různých úrovních složitosti dle šablon níže. Vzhledem k tomu, že zastávám názor, že by každá animace loga měla být co nejvíce jedinečná, jsou u většiny šablon, dle jejich kategorie, značné možnost přizpůsobení. Je samozřejmě možné připravit i zcela jedinečnou animaci vašeho konkrétního loga. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat buď s vašimi konkrétními požadavky na animaci, nebo si nechte nezávazně připravit scénář navržené podoby.

Intro

Intro slouží k animovanému představení čehokoli, co chcete prezentovat. Bez Intra se dá jakákoli prezentace či video přirovnat k vpadnutí do bytu či kanceláře bez zaklepání... Stylovým a profesionálním Intrem od WEB147.CZ máte možnost uvést skvěle jakýkoli obsah.

Intro lze využít na sociálních sítích (např. pro uvedení vašeho videa na YouTube nebo jako "profilovou fotku" na FB), na blogu, pro úvod nebo předěl v rámci vašeho (prezentačního, svatebního) videa nebo dokonce i pro Powerpointovou prezentaci, kde lze využít jako vložené video do slidu.

Můžete si vybrat z připravených šablon nebo si nechat vytvořit Intro zcela dle svých představ. Stejně jako u dalších animovaných produktů lze šablonu upravit dle vašich požadavků pro osobitější vzhled.

Šablony na této stránce jsou připraveny především pro doplnění textů. Nabídku šablon pro animaci firemního loga naleznete zde.

Slideshow

Klasická slideshow, tak jak je běžně využívána, umožňuje plynule prezentovat powerpointové slidy nebo fotografie či obrázky. Základní možnosti vytvoření v dnešní době nabízí mnoho programů a aplikací, do kterých stačí vložit své podklady a vybrat si z nabízených stylů, ve kterých bude vaše slideshow vytvořena.

Pokud však chcete např. oslovit své firemní zákazníky či fanoušky neotřelou formou, je třeba se prezentovat jedinečným zpracováním své slideshow. Můžete si nechat zpracovat slideshow např. pro obrazovku na recepci společnosti, na veletržní stánek, pro rychlou úvodní prezentaci na obchodních jednáních s novými zákazníky či pro jakýkoli další účel, kdy potřebujete zapůsobit a máte na vytvoření silného dojmu pouze omezený čas.

Nabízím, tak jako v téměř všech ostatních kategoriích nabídky na těchto stránkách, vytvoření slideshow dle připravených šablon nebo zcela na míru. Ve většině případů se jedná o kombinaci následujících prvků: Intro, příp. Logo Intro, titulky, přechody mezi snímky, animované pozadí, prvky v popředí, Outro, příp. další prvky dle povahy a délky slideshow.

Kvalitní slideshow bývá velice divácky vděčné, proto je skvělou volbou také pro nefiremní zákazníky, kdy se může jednat o slideshow k životním výročím, z foto a video materiálu ze svateb, promocí, setkání po letech, z úspěchu ve sportovním turnaji, představení jakéhokoli týmu atd.

Úprava videa

Nabízím kompletní přípravu produktového videa, krátkých klipů pro jakýkoli účel či zaznamenání společenské události typu promoce či svatby.

Můžete si objednat také zpracování natočených klipů: střih videa, vylepšení obrazu (korekce expozice, barevnosti atp.), stabilizaci obrazu (např. pro záznam z mobilu či zrcadlovky), doplnění mnoha post-produkčních efektů a exportu v požadovaném formátu. A to vše dle aktuálních moderních trendů.

Podrobné podmínky přípravy a dodání animací:

 • Výsledná animace je dodána ve formátu mp4 v jednom vámi vybraném rozlišení - pokud je na výběr 4K nebo HD, jinak je minimálním základním standardem rozlišení HD. Je možné si přiobjednat export v dalším formátu (cena bude nabídnuta dle vašich konkrétních požadavků) a také export ve více rozlišeních (cena 250 Kč při objednání, 500 Kč později).
 • V případě animace loga je v ceně dodání ve všech nabízených rozlišeních (pokud je uvedeno 4K, tak obdržíte i HD). V ceně je také kromě formátu mp4 i formát webm.
 • V případě animace loga obdržíte výsledné video soubory ve verzi bez zvuku i s vloženým zvukem. Pro zajištění jedinečnosti animace vašeho loga existuje možnost doplnit ji zvukem bez licenčních poplatků (výběr z mnoha tisíc souborů vám rád připravím na základě konkrétní délky a povahy animace) nebo dokoupit zpoplatněný zvuk bez licenčních poplatků (ceny se pohybují od cca 5 USD/projekt). Doplnění zvukem s licenčními poplatky vzhledem k extrémně vysokým nákladům nenabízím.
 • V případě slideshow nabízím možnost přiobjednání základních úprav dodaných fotografií za výhodnou cenu 50 Kč/ks. Tyto úpravy zahrnují ořez pro zajímavější kompozici snímku, korekci expozice a barevnosti, v případě potřeby také redukci šumu a odstranění drobných nedostatků. Doporučuji této nabídky využít, pokud si nejste jisti kvalitou svých fotografií. Pokud úpravy fotografií nejsou přiobjednány, animace bude dodána s fotografiemi v kvalitě, v jaké byly dodány. Pokud následně zjistíte, že by přece jen bylo dobré mít animaci s upravenými fotografiemi, je třeba si objednat nové zpracování = nelze reklamovat (ne)kvalitu způsobenou stavem dodaných fotografií.

Nabídka videoreklamy v Brně

Nabízím přípravu videoreklamy v délce 10s nebo 20s a zprostředkování jejího vysílání na velkoplošné světelné obrazovce na Mendlově náměstí v Brně. Obrazovka směřuje do prostoru náměstí, frekventovaného brněnského dopravního uzlu, kterým denně projde či projede 40 - 60 tisíc lidí v MHD či na přilehlých komunikacích. Význam prostoru je dán také blízkostí areálu Veletrhů Brno.
Cena přípravy videoreklamy:

 • na základě poptávky dle konkrétních požadavků
 • příprava v HD nebo 4K rozlišení
 • export ve speciálním formátu s nižším rozlišením přímo pro velkoplošnou obrazovku zdarma

Cena videoreklamy (garantované odvysílání min. 1x za hodinu):

 • 10s = 7.000 Kč / měsíc
 • 20s = 14.000 Kč / měsíc
GRAFIK A MARKETÉR PRO VAŠE PODNIKÁNÍ