Zdroje podkladů a služby,

které WEB147.CZ doporučuje (partnerské odkazy)

Na stránkách WEB147.CZ se můžete seznámit se širokou nabídkou grafických prací. Na této speciální stránce ovšem máte možnost najít zdroje, které můžete využít pro doplnění svých návrhů při objednávce grafických prací u WEB147.CZ nebo je využít při vlastní tvorbě grafiky svépomocí.

Dále se také tato stránka bude věnovat možnostem online nástrojů pro tvorbu grafiky a různých druhů prezentace. Pro návštěvníky stránek, kteří mají zájem naučit se sami grafiku tvořit, mohou posloužit doporučené online kurzy věnovaných tvorbě grafiky.

Širokou oblastí jsou způsoby tvorby webových stránek a vše, co je potřebné k jejich úspěšnému spuštění.

Tvorba webových stránek

Webflow

Chcete-li se seznámit se systémem, ve kterém byl tento web vytvořen, stačí kliknout na banner, založit si účet zdarma a tvorbu webových stránek si můžete sami vyzkoušet!

Webflow je totiž způsob, jak vizuálně - bez kódování - navrhnout, vytvořit a spustit působivé webové stránky.

Elfsight

Doplnění webových stránek o widgety může vašim stránkám umožnit lépe zaujmout jejich návštěvníky či vhodně vyřešit různé požadavky klientů. Např. vložení YouTube galerie, kontaktního formuláře (viz možnost vyzkoušení stylizace níže) či souhlas s cookies. Elfsight nabízí mnoho widgetů, které stojí za prozkoumání.

Elfsight

Vše pro tvorbu webových stránek

eBola.cz

Tyto webové stránky jsou hostovány na eBola.cz. Nabídka služeb tohoto hostingu byla pro potřeby vytvořených stránek vždy vyhovující. Stejně tak oceňuji velice rychlé reakce podpory.

Vše pro tvorbu grafiky

Shutterstock

Shutterstock nabízí stock snímky, fotky, videa a další obsah bez autorských poplatků pro vaše kreativní projekty.